Odwiedź nas:
ul. Warszawska 18, Gdańsk

O nas

Czym się zajmujemy?

Centrum Granitu zajmuje się sprzedażą, obróbką oraz montażem wyrobów z kamienia naturalnego importowanego z całego świata.

Z naszych usług skorzystały już setki klientów indywidualnych, firm jak i instytucji. Współpracujemy m.in. z firmami budowlanymi oraz developerami.

Naszym celem jest stworzenie największego centrum sprzedaży kamienia w Gdańsku z najbogatszą ofertą wyrobów.

Z dnia na dzień poszerzamy swoją ofertę produktów z kamienia naturalnego i jesteśmy coraz bliżej postawionego celu.

Nasza oferta

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroką gamę kolorystyczną granitów, marmurów oraz kwarcytów.

Zapewniamy bogaty asortyment wyrobów – slaby, płytki, parapety, schody, blaty, obudowy kominków, panele, kamień murowy, płyty elewacyjne, nagrobki itd.

Dzięki własnej ekipie doświadczonych montażystów oraz współpracy z projektantami/architektami wnętrz, jesteśmy w stanie służyć Państwu również profesjonalnym doradztwem oraz kompleksową usługą zaczynając od projektu a kończąc na montażu.

Profesjonalizm

Dlaczego warto nam zaufać?

• miła i pomocna obsługa
• bogaty asortyment
• najwyższa jakość wyrobów i usług
• konkurencyjne ceny
• profesjonalny montaż
• setki zadowolonych klientów

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura w Gdańsku, przy ul. Warszawskiej 18. Na miejscu zawsze czeka pyszna kawa/herbata oraz nasz personel, który dołoży wszelkich starań, aby pomóc w najlepszym wyborze szukanego produktu i/lub usługi.

Zapraszamy i do zobaczenia!

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ – NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Napisz do nas:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zagadnień z zakresu pracy naszego zakładu, potrzebujesz wyceny produktów z kamienia – skorzystaj z poniższego formularza. Odpowiemy możliwie jak najszybciej.