Odwiedź nas:
ul. Warszawska 18, Gdańsk

KOMINKI –
OBUDOWY Z KAMIENIA

Kamień naturalny stanowi doskonałą dekorację dla wnętrza, zwłaszcza w połączeniu z ogniem z kominka. Tradycyjnie kamienie były wykorzystywane do okalania paleniska, a dziś pełnią rolę praktyczną i estetyczną.

Kamień naturalny jest ceniony za swoją trwałość i odporność na uszkodzenia, co czyni go doskonałym materiałem do obudowy kominka. Jest to materiał niepalny, który nie zmienia swoich właściwości pod wpływem ognia, a dodatkowo charakteryzuje się pięknym starzeniem i niepowtarzalnym rysunkiem żył na powierzchni.

Z uwagi na dużą twardość i małą sprężystość, jest odporny na zarysowania i pęknięcia. Każda wykonana z kamienia obudowa kominka jest unikatem, który zachwyca swoim oryginalnym wyglądem.

Sprawdź również obszerną galerię realizacji:

Szeroki wybór wariantów 

Wykończenie kominka może odbyć się na wiele sposobów, a do tego celu można wykorzystać praktycznie każdy rodzaj kamienia. Kamień jest bardzo popularnym materiałem do obudowy kominków, ponieważ jest niepalny, odporny na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia. Odpowiednio wykonana i odpowiednio konserwowana obudowa z kamienia będzie w zasadzie niezniszczalna. Do zabudowy kominków wykorzystuje się również kamienie miękkie, ale zdecydowanie zalecanym jest właśnie granit.

Gwarancja jakości

Niezależnie od rodzaju kamienia, wszystkie nasze realizacje charakteryzują się niezwykłą solidnością i estetyką. Gwarantujemy, że wybierając nasze usługi, twój kominek stanie się synonimem elegancji i stylu. Do tej pory wykonaliśmy wiele obudów kamiennych, które wzbogaciły wnętrza domów, biur i innych obiektów, zarówno w Trójmieście, jak i w całej Polsce.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ – NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Napisz do nas:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące elementów budowlanych, projektów i ich konstruowania. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza: