Odwiedź nas:
ul. Warszawska 18, Gdańsk

POSADZKI KAMIENNE

Kamień jest niezwykle wytrzymały i trwały, a także pięknie się starzeje, dzięki czemu z upływem czasu nabiera bardziej wyrazistej struktury. Odpowiednio impregnowany, przetrwa wiele pokoleń.

Do wykończenia domów jednorodzinnych i mieszkań zazwyczaj poleca się marmur ze względu na jego walory estetyczne i atrakcyjną gamę kolorystyczną. Należy jednak pamiętać, że powierzchnia marmuru matowieje i łatwo ją uszkodzić, dlatego nie jest polecany do bardziej uczęszczanych pomieszczeń, takich jak przedpokój.

O wiele twardszym kamieniem jest granit, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, co ułatwia jego utrzymanie w czystości bez szkody dla powierzchni. Nie wymaga impregnacji, nie rysuje się i nie plami, dlatego można go stosować nawet w pomieszczeniach mokrych, takich jak kuchnie i łazienki.

Podłogi kamienne idealnie nadają się do salonów, kuchni i korytarzy, a dzięki możliwości zainstalowania pod nimi ogrzewania podłogowego, są również polecane do łazienek.

Sprawdź również obszerną galerię realizacji:

Kamień na posadzkę

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu posadzek z kamienia naturalnego, w tym z granitu – najodporniejszego na uszkodzenia. Dysponujemy profesjonalnymi ekipami i sprzętem monterskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Kamień naturalny doskonale przewodzi ciepło, co sprawia, że idealnie nadaje się do ogrzewania podłogowego. Co więcej, nasze posadzki kamienne są wyjątkowo trwałe – po zamontowaniu płyt o odpowiedniej grubości, można wielokrotnie odnawiać ich powierzchnię poprzez szlifowanie. Wystarczy regularnie impregnować kamień, aby zabezpieczyć go przed plamami i przebarwieniami, co sprawia, że łatwo utrzymać posadzkę w czystości.

Kamienna posadzka to idealne połączenie trwałości, funkcjonalności i estetyki. Kamień o stonowanej strukturze doda elegancji Twojemu wnętrzu, a ten o wyrazistym rysunku pozwoli na ciekawe aranżacje. Połączenie obu rodzajów kamienia podkreśli indywidualny charakter pomieszczenia bez dominowania w nim.

Najczęściej do wykończenia posadzki wewnątrz pomieszczeń stosuje się granit, marmur oraz kwarcyt naturalny, ponieważ są one odporne na upływ czasu i łatwe w utrzymaniu czystości.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ – NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Spytaj o cenę posadzki

Jeśli są Państwo zainteresowani zastosowaniem kamiennych posadzek w swoim domu lub przedsiębiorstwie prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnej wyceny.

Koszt realizacji zależy bowiem od rodzaju kamienia, jego grubości, wybranego koloru oraz sposobu obróbki (otwory, krawędzie, powierzchnia), kosztów transportu.

 

Napisz do nas:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące elementów budowlanych, projektów i ich konstruowania. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza: