Odwiedź nas:
ul. Warszawska 18, Gdańsk

Materiały

Każdy z tych materiałów jest idealnym wyborem do stworzenia wysokiej jakości blatów, schodów, parapetów, nagrobków i innych elementów, które dodadzą wyjątkowego charakteru i trwałości każdemu wnętrzu i przestrzeni. Zapraszamy do odkrycia różnorodności i piękna naszych kamieni, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zlecając nam wykonanie produktów z kamienia, nigdy nie zawiedziemy wybierając najlepsze i sprawdzone materiały. Zdajemy sobie sprawę, że wysoka jakość przekłada się na niższe koszta eksploatacji w perspektywie czasu oraz na najwyższy poziom zadowolenia.

Posiadamy obszerną ofertę wzorów i kolorów kamienia, sprowadzanego z różnych części świata. Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 400 unikalnych motywów do wyboru. Dodatkowo, starannie dobieramy każdą partię kamienia, aby zapewnić najbardziej niepowtarzalne desenie, które stają się podstawą do tworzenia wyjątkowych stylizacji.

W naszym zakładzie pracujemy głównie na:

  • granit – wyjątkowo trwały i odporny,
  • konglomerat – idealny balans między estetyką a funkcjonalnością,
Jednak bez problemu obrabiamy również marmury, kwarcyty, mylonit oraz inne wybrane kamienie. 

Odkryj nasze wzorniki materiałów – Granity i Konglomeraty

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami i wybrania idealnego materiału, który najlepiej odpowiada Państwa potrzebom i gustom. Nasze wzorniki to nie tylko źródło inspiracji, ale także gwarancja najwyższej jakości i trwałości.

KATALOG MATERIAŁÓW:
GRANITY

KATALOG MATERIAŁÓW:
MARMURY

KATALOG MATERIAŁÓW:
KWARCYTY

KATALOG MATERIAŁÓW:
KONGLOMERATY

KATALOG MATERIAŁÓW:
MARMURY DOLOMITOWE

KATALOG MATERIAŁÓW:
BAZALTY

KATALOG MATERIAŁÓW:
BLUESTONE

KATALOG MATERIAŁÓW:
ZIELONY MYLONIT

O kamieniach

Granit jest skałą magmową, powstałą w wyniku krystalizowania się magmy wulkanicznej głęboko pod powierzchnią Ziemi. Jest skałą o bardzo dużej twardości i wytrzymałości, zbudowaną z kryształów o różnej wielkości i kolorystyce. 

Marmur to rodzaj metamorficznego kamienia naturalnego, który powstaje w wyniku przekształcenia wapniowych skał w procesie metamorfizmu. Charakteryzuje się swoją charakterystyczną teksturą, w tym marmurowym wzorem, oraz różnorodnymi kolorami, w których występuje

Konglomerat to materiał kompozytowy, który składa się z naturalnie występujących kamieni, takich jak marmur, kwarc czy granit, związanych żywicą poliestrową lub innym spoiwem. W kamieniarstwie i budownictwie, konglomeraty są często używane jako alternatywa dla naturalnych kamieni, ponieważ pozwalają na większą kontrolę nad kolorami, wzorami i teksturami.

Kwarcyt to naturalny kamień o skałotwórczym pochodzeniu, powstały z przekształcenia piaskowca pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest charakteryzowany przez swoją twardość, trwałość oraz piękną teksturę, co sprawia, że jest popularnym materiałem budowlanym i wykończeniowym w projektach architektonicznych i wnętrzarskich. Kwarcyt występuje w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na szeroki zakres zastosowań.

Korzystamy wyłącznie z najlepszych dostępnych na rynku materiałów najwyższej jakości.

colorful-vertical-slabs-marble-1-1288x858-1.jpg

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ – NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Napisz do nas:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zagadnień z zakresu pracy naszego zakładu, potrzebujesz wyceny produktów z kamienia – skorzystaj z poniższego formularza. Odpowiemy możliwie jak najszybciej.